info
عکس فروشگاه لوازم خانگی
category

فروشگاه لوازم خانگی (محله نظام آباد، تهران)

فروشگاه لوازم خانگی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه لوازم خانگی

فروشگاه لوازم خانگی (فروشگاه لوازم خانگی) در محله نظام آباد تهران و خیابان بخشی فرد واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه لوازم خانگی در محله نظام آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه شهربازی کارخانه شادی، بیمارستان امام حسین (ع) و مرکز خرید تیراژه 2 و همچنین ساندویچ گلچین، کافی شاپ آپامه، مسجد بنی فاطمه، بانک مسکن و ایستگاه مترو شهيد مدنی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهيد مدنی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه لوازم خانگی تهران

فروشگاه لوازم خانگی تهران در شهر تهران، محله نظام آباد، واقع شده است. فروشگاه لوازم خانگی تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله نظام آباد است. پاشا سرویس، فروشگاه اسنوا چهارراه شهرستانی (ایرانمهر) و فروشگاه لوازم آشپزخانه شمس فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه لوازم خانگی تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوازم خانگی تهران را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس حسینی قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه لوازم خانگی تهران ایستگاه مترو شهيد مدنی نیز می‌باشد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه لوازم خانگی تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه لوازم خانگی تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده فروشگاه لوازم خانگی واقع شده‌اند:

 • پاشا سرویس
  دماوند، غفاری نسب، کوثر
 • فروشگاه اسنوا چهارراه شهرستانی (ایرانمهر)
  دماوند، منتظری، مرتجایی
 • فروشگاه لوازم آشپزخانه شمس
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شایگان، اجاره دار، بین شهیدین و کشواد
 • نمایندگی کاچیران
  دماوند، منتظری، نور
 • لوازم خانگی محمد
  انقلاب اسلامی، نامجو، بین عزیز آبادی فراهانی و قشقایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mrvrd (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 01 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه لوازم خانگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 01 شهریور ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه لوازم خانگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه لوازم خانگی ندارد.
  neshan logo