عکس آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان
مشاهده در نقشه نشان
category

آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان (محله نیلوفر - شهید قندی، تهران)

موسسه آموزشی
5.0
52 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه مدرس، ساوجی نیا

موقعیت آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان یکی از موسسه‌های آموزشی خوب منطقه در محله نیلوفر - شهید قندی تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان (موسسه آموزشی) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان ساوجی نیا واقع شده است. این موسسه یکی از سی و سه موسسه آموزشی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پاستور نو و خانه موزه دکتر سندوزی و همچنین مجموعه حس خوب زندگی، فست فود یوریک، ساختمان مرکزی ماتریس گارانتی msi، شرکت شماران سیستم و بنیاد برکت قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این موسسه یکی از موسسه‌های آموزشی خوب این منطقه می‌باشد.




راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه مدرس، ساوجی نیا

تلفن تماس: 02188503210

وب‌سایت رسمی: dmacourse.com

ساعت کاری آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان

  • شنبه09:00 - 18:00
  • یک‌شنبه09:00 - 18:00
  • دوشنبه09:00 - 18:00
  • سه‌شنبه09:00 - 18:00
  • چهارشنبه09:00 - 18:00
  • پنج‌شنبه09:00 - 13:00
  • جمعهتعطیل است

سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mohsen Shahbalaei (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

موسسه آموزشگاه آموزشی آموزش

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان ندارد.
neshan logo