info
عکس دانشگاه جامع امام حسین
category

دانشگاه جامع امام حسین

درباره‌ی دانشگاه جامع امام حسین

دانشگاه جامع امام حسین (کلانتری) در استان تهران، شهرستان تهران و بزرگراه شهید بابایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید البرز و همچنین دانشگاه جامع امام حسین (ع) موقعیت مرکزی، دانشکده و پژوهشکده فرماندهی و ستاد ولایت سپاه (دافوس) و ایستگاه اتوبوس بتون البرز قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد دانشگاه جامع امام حسین

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    امیر
    چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 1403

    متوسط نه خوبه نه بد


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانشگاه جامع امام حسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دانشگاه جامع امام حسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دانشگاه جامع امام حسین ندارد.
neshan logo