info
عکس خوابگاه 16 آذر (دانشگاه تهران)
category

خوابگاه 16 آذر (دانشگاه تهران) محله دانشگاه تهران، تهران

خوابگاه و پانسیون
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خوابگاه 16 آذر (دانشگاه تهران)

خوابگاه 16 آذر (دانشگاه تهران) (خوابگاه و پانسیون) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان پارسی واقع شده است. این خوابگاه یکی از بیست و سه خوابگاه و پانسیون در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه جانور شناسی و خرید طلایی و همچنین رستوران نصرت، کافه روتین بوک، دانشکده داروسازی، اداره کل بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح استان تهران و انتشارات ناقوس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این خوابگاه به ایستگاه مترو میدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر خوابگاه‌های که در محدوده خوابگاه 16 آذر (دانشگاه تهران) واقع شده‌اند:

 • خوابگاه دانشجویی قائم 1
  آزادی، دکتر قریب، سوسن
 • خوابگاه نوفلاح
  جمهوری اسلامی، نوفَلاح، بین خط ویژه و شیردل
 • خوابگاه والعصر
  آزادی، والعصر، بین درفش غربی و بزمه
 • خوابگاه خودگردان دخترانه والعصر
  آزادی، والعصر، بین درفش غربی و بزمه
 • خوابگاه عطار دانشجویان ایرانی
  انقلاب اسلامی، قدس، شفیعی، ضیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خوابگاه 16 آذر (دانشگاه تهران) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خوابگاه 16 آذر (دانشگاه تهران) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خوابگاه 16 آذر (دانشگاه تهران) ندارد.
  neshan logo