info
عکس ایستگاه اتوبوس بوعلي
category

ایستگاه اتوبوس بوعلي اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوعلي

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس بوعلي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان پنج رمضان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیرینی گلاب، غذای فانوس، لوازم کوهنوردی سبلان، آجیل آدیشه و جهاد دانشگاهی فنی مهندسی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوعلي اصفهان

ایستگاه اتوبوس بوعلي اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله خرم قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پنج رمضان، بین جنت و بوعلی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بوعلي اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی تلفنی دوستی شقایق را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بوعلي اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوعلي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوعلي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوعلي ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، پنج رمضان، بین جنت و بوعلی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo