category ایستگاه مترو توحید (محله توحید، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، توحید، بین جواد و آزادی

موقعیت ایستگاه مترو توحید در محله توحید تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه مترو توحید (ایستگاه مترو) در محله توحید تهران و خیابان توحید، بین جواد و آزادی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سینا سنتر و همچنین بنیاد ملی نخبگان ایران، کارواش بزرگ شهر تهران، سایپا مرتضی ناظم، بهار ترافیک و آش علی بابا قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، توحید، بین جواد و آزادی


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده توحید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو شهید نواب صفوی
  نواب صفوی، آذربایجان
 • ایستگاه مترو شهید نواب صفوی
  نواب صفوی، آذربایجان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 14 آبان ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو توحید تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: جمعه 14 آبان ماه 1400
  نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو توحید
  • D.Z (تازه وارد) جمعه 30 مهر ماه 1400

   این ایستگاه تقاطعی نشده و نمیتوان وارد خط ۷ شد(در حال تجهیز است)

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو توحید تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو توحید تهران ندارد.