info
عکس رستوران امید
category

رستوران امید محله شهرک دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی رستوران امید

رستوران امید (رستوران) در محله شهرک دانشگاه تهران تهران و بزرگراه متوسلیان (فتح)، شهرک دانشگاه واقع شده است. این رستوران یکی از دو رستوران در محله شهرک دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گازوئیل جایگاه 220 فجر، کارواش فجر، پادگان پشتیبانی منطقه 3 درب شماره 2، درمانگاه شهید مهدی زاده و تعمیرگاه مدیران خودرو قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران امید تهران

آدرس این رستوران،‌ شهرتهران بزرگراه متوسلیان (فتح)، شهرک دانشگاه، است. شما می‌توانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با شماره تلفن رستوران امید تهران (02144908553) تماس بگیرید.

در محله شهرک دانشگاه تهران، رستوران امید تهران را می‌توان یکی از رستوران‌های محبوب به شمار آورد. از دیگر رستوران‌های معروف در اطراف این رستوران، می‌توان به تهیه غذای دارچین اشاره کرد.

چطور به رستوران امید تهران برویم؟

با اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین راه رسیدن به رستوران امید تهران را انتخاب کنید و اوقات خوشی در آنجا داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری را هم می‌توانید ببینید. راه‌های رسیدن به این مکان از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران در مورد کیفیت این رستوران و البته مکان‌ها و دسترسی‌های دیگری در اطراف آن، مواردی هستند که شما می‌توانید در اپلیکیشن نشان ببینید.

از امتیازهای خوب رستوران امید تهران این است که شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به آنجا بروید و دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید. ایستگاه اتوبوس مخابرات نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوسی است که در اطراف رستوران امید تهران می‌باشد.

در ادامه اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را می‌بینید. فراموش نکنید اگر به رستوران امید تهران رفتید، حتماً نظر خودتان را به‌صورت کامنت در بخش نظرات برای ما و دیگر کاربران ِ نشان قرار دهید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران امید واقع شده‌اند:

 • تهیه غذای دارچین
  (5.0)
  بزرگراه متوسلیان (فتح)، صابر، امام حسن، بین یاس و نیلوفر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mat (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران امید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران امید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران امید ندارد.
  neshan logo