عکس ایستگاه مترو ميدان آزادی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه مترو ميدان آزادی (محله شهرک آپادانا، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری

موقعیت ایستگاه مترو ميدان آزادی در محله شهرک آپادانا تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو ميدان آزادی (ایستگاه مترو) در محله شهرک آپادانا تهران و خیابان لشگری، غرب واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه مترو در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حوضچه میدان آزادی و موزه علوم زمین و همچنین مسجد هفتاد و دو تن میدان آزادی، استخر پنها تهران، پایانه تاکسیرانی درون شهری آزادی، ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران و پارکینگ قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده ميدان آزادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو ميدان آزادی
  (5.0)
  بزرگراه لشگری
 • ایستگاه مترو میدان آزادی
  (4.6)
  بزرگراه لشگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو ميدان آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو ميدان آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو ميدان آزادی ندارد.
  neshan logo