info
عکس سوپرمارکت
category

سوپرمارکت محله فرسان، اصفهان

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت

سوپرمارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله فرسان اصفهان و خیابان کنارگذر سروش واقع شده است. این فروشگاه یکی از ده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله فرسان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان عسگریه و مرکز پخش رینگ اسپرت ایران و همچنین امامزاده شاه میر حمزه (ع)، بیمه دی، کباب و بریانی و جوجه جوادیان، رستوران باران و شیرینی سروش قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت هیراد
  پروین اعتصامی، آل خجند، بین شاداب و خلیل اکبر
 • سوپر رادیکال
  عطار نیشابوری، دشتستان، بین شکوفه و شهید میرزایی
 • سوپرمارکت
  مصلی، بین زیبا و گلپر
 • سوپر مارکت
  احمد آباد، مهرگان، بین مهاجر و حمیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Moj79 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت ندارد.
  neshan logo