عکس ایستگاه اتوبوس بستنی کیم
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بستنی کیم (محله شهرک استقلال، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، لشگری، بعد از بیست و یکم

موقعیت ایستگاه اتوبوس بستنی کیم در محله شهرک استقلال تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بستنی کیم (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه خودروهای تاریخی ایران و همچنین بیمه البرز مرکز خسارت، جایگاه سوخت گاز طبیعی شهید لشکری، انبار مرکزی پخش فردوس، شرکت جهاد نصر تهران و بالابر کندوکاو ماشین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بستنی کیم

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بستنی کیم است که در محله شهرک استقلال خیابان کنارگذر لشگری قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس لشگری، بعد از بیست و یکم است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بستنی کیم عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بستنی کیم مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، لشگری، بعد از بیست و یکم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بستنی کیم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس لنت ترمز
  لشگری، بین بیست و هفتم و بیست و نهم
 • ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو
  لشگری، نرسیده به شرکت مینو
 • ایستگاه اتوبوس شهر خودرو
  لشگری، نرسیده به شرکت مینو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بستنی کیم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بستنی کیم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بستنی کیم ندارد.
  neshan logo