info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه احمدی
category

ایستگاه اتوبوس سه راه احمدی محله لب آب، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه احمدی

ایستگاه اتوبوس سه راه احمدی (ایستگاه اتوبوس) در محله لب آب شیراز و خیابان لطفعلی خان زند واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله لب آب شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و خانه بازی ایران پارک، حرم احمد بن موسی (ع) شاهچراغ، مدرسه خان، موزه پارس (باغ نظر) و بازار مسگرها و همچنین رستوران سنتی سرای مهر، سرای مشیر، مسجد قبا (آتشیها)، پخش عمده پوشاک تیپو و خانه شعر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه احمدی شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس سه راه احمدی شیراز، شهر شیراز، محله شاهچراغ - آستانه است. این ایستگاه اتوبوس در قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، بین احمدی و لطفعلی خان 50 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راه احمدی شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو زندیه در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ارگ قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سه راه احمدی شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه احمدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس منوچهری
  قاآنی شمالی، بین قاآنی 10 و خیابان منوچهری
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه هجرت
  هجرت، بین فردوسی و هجرت 12
 • ایستگاه اتوبوس حکیمیان
  بلوار سیبویه، حسینی، بین حسینی 5 و 12
 • ایستگاه اتوبوس انوری
  قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 69 و توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه احمدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه احمدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه احمدی ندارد.
  location استان فارس، شیراز، قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، بین احمدی و لطفعلی خان 50
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo