عکس خیابان زفرقندی (196 غربی) تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، زفرقندی (196 شرقی)، بین طاهری 121 و زفرقندی
category

خیابان زفرقندی (196 غربی) تهران

خیابانی در تهران

خیابان زفرقندی (196 غربی) در منطقه 4 تهران واقع شده‌است و از محله‌های علم و صنعت و تهرانپارس غربی عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های سی متری یکم دلواری، دلاوران و فرجام غربی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان زفرقندی (196 غربی) می‌توان به بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس، سازمان تأمین اجتماعی - شعبه 24 و اداره اوقاف شمال شرق تهران اشاره کرد. در اطراف خیابان زفرقندی (196 غربی) 10 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان زفرقندی (196 غربی) تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان زفرقندی (196 غربی) نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان زفرقندی (196 غربی) را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان زفرقندی (196 غربی) تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...