info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار شهدا
category

ایستگاه اتوبوس بلوار شهدا اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار شهدا

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس بلوار شهدا (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کوثر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نور(شهرک کوثر) و همچنین مجموعه ورزشی کوثر عاشق آباد، بوستان کوثر، مدرسه پسرانه جمال، آکادمی بانوی هنر (شعبه شهرک کوثر) و فست فود آتیش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار شهدا اصفهان

ایستگاه اتوبوس بلوار شهدا اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله شهرک کوثر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در پاسداران، شهدا، کوثر قرار دارد. ایستگاه اتوبوس بلوار شهدا اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو قدس نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. تاکسی سرویس انصار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بلوار شهدا اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار شهدا ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، پاسداران، شهدا، کوثر
ثبت نظر و تصویر
neshan logo