info
عکس آتلیه فرزند پاک
category

آتلیه فرزند پاک محله تهرانپارس غربی، تهران

آتلیه و استودیو عکاسی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آتلیه فرزند پاک

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

آتلیه فرزند پاک (آتلیه و استودیو عکاسی) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان فرجام شرقی واقع شده است. این آتلیه یکی از پانزده آتلیه و استودیو عکاسی در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جامع بانوان آرش و مرکز خرید رشید و همچنین مجموعه ورزشی نارسیس، آشپزخانه ایرانی مزعفر، کلینیک دامپزشکی پارس، بینایی سنجی و اپتومتری و عینک تیارا و سالن زیبایی سالومه قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 13 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آتلیه فرزند پاک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 13 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آتلیه فرزند پاک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آتلیه فرزند پاک ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، فرجام شرقی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo