info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه رشید
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه رشید محله تهرانپارس غربی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه رشید

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه رشید (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان پل فرجام واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جامع بانوان آرش و مرکز خرید رضا (ع) و همچنین کلینیک دامپزشکی پارس، داروخانه حکیمی نیا، برق تهرانپارس، کارواش تهرانپارس و خوابگاه رشید علم و صنعت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه رشید تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه رشید تهران در شهر تهران، محله تهرانپارس غربی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه باقری، فرجام غربی، پل فرجام است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه رشید تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید باقری قرار دارد. تاکسی سرویس 102 هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه رشید تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه رشید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه رشید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه رشید ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، فرجام غربی، پل فرجام
ثبت نظر و تصویر
neshan logo