info
عکس مسجد پردیس فنی
category

مسجد پردیس فنی محله امیرآباد، تهران

درباره‌ی مسجد پردیس فنی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

مسجد پردیس فنی (مسجد) در محله امیرآباد تهران و بزرگراه جلال آل احمد واقع شده است. این مکان یکی از چهار مسجد در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز قلب تهران و مجتمع تجاری احسان و همچنین پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، سلف اساتید و کارکنان دانشکده فنی، اندیشکده شفافیت برای ایران و گروه مهندسی نقشه برداری قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط AriyaM (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد پردیس فنی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد پردیس فنی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد پردیس فنی ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه جلال آل احمد
ثبت نظر و تصویر
neshan logo