عکس ایستگاه اتوبوس نورباران
مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه اتوبوس نورباران (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، شریف واقفی، بین نیکنام یکتا و شهید مجید چکشی

موقعیت ایستگاه اتوبوس نورباران اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس نورباران (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شریف واقفی، بین نیکنام یکتا و شهید مجید چکشی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مجتمع تجاری ترنج و همچنین مهمانپذیر پاوا، مسجد و حسینیه نورباران، بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق )، شرکت کارآفرینان ویدا گستر اسپادان و لوازم خانگی سعیدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نورباران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس نورباران است که در خیابان شریف واقفی، بین نیکنام یکتا و شهید مجید چکشی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شریف واقفی، بین نیکنام یکتا و شهید مجید چکشی است. ایستگاه اتوبوس نورباران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی تلفنی گلزار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نورباران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 21 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نورباران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نورباران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نورباران ندارد.
neshan logo