info
عکس قهوه خانه محفل پیشکسوتان
category

قهوه خانه محفل پیشکسوتان (محله فردوس، تهران)

قهوه‌خانه و چایخانه
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی قهوه خانه محفل پیشکسوتان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

قهوه خانه محفل پیشکسوتان (قهوه‌خانه و چایخانه) در محله فردوس تهران و بزرگراه جناح واقع شده است. این مکان یکی از سه قهوه‌خانه و چایخانه در محله فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند Taha Translation Office و برج گلدیس و همچنین رستوران نمونه تهران، لاستیک بارز، سرای محله فردوس، فروشگاه کابینت پیشکاری و کلینیک آوای باران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو تهران (صادقيه)، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Maryam (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 10 مرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه خانه محفل پیشکسوتان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 10 مرداد ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه خانه محفل پیشکسوتان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه خانه محفل پیشکسوتان ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه جناح
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری قهوه خانه محفل پیشکسوتان

شنبه 08:00 تا 21:30
یک‌شنبه 08:00 تا 21:30
دوشنبه 08:00 تا 21:30
سه‌شنبه 08:00 تا 21:30
چهارشنبه 08:00 تا 21:30
پنج‌شنبه 08:00 تا 21:30
جمعه 08:00 تا 21:30
ثبت نظر و تصویر
neshan logo