info
عکس مطب دکتر صدر
category

مطب دکتر صدر محله عباس آباد - اندیشه، تهران

درباره‌ی مطب دکتر صدر

مطب دکتر صدر (مطب پزشک) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان سهروردی شمالی واقع شده است. این مطب یکی از 115 مطب پزشک در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مادران و پاساژ سهیل و همچنین بستنی سی دا، پمپ بنزین اختصاصی 133 سهروردی، فناوری اطلاعات پارمیس، فیدیلیو و مرکز ارتوپدی فنی طب نو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مطب به ایستگاه مترو سهروردی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر پزشکان که در محدوده مطب دکتر صدر واقع شده‌اند:

 • مطب دکتر پروانه محمدی
  شریعتی، هویزه
 • مطب دکتر فرشته نوری
  بزرگراه مدرس، بهشتی
 • دکتر حکمت
  مطهری، بین آرمان و شهدای ناجا
 • دکتر بهمن اخوین جراح متخصص کلیه مجاری ادرار عقیم
  سهروردی شمالی، مطهری
 • مطب دکتر دستجردی
  بهشتی، صابونچی، ایازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 05 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر صدر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 05 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر صدر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر صدر ندارد.
  neshan logo