info
عکس فروشگاه زنجیره ای جانبو
category

فروشگاه زنجیره ای جانبو (محله قائم مقام - سنائی، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه زنجیره ای جانبو

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

فروشگاه زنجیره ای جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله قائم مقام - سنائی تهران و میدان سنایی واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه فروشگاه زنجیره‌ای در محله قائم مقام - سنائی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجتمع بیمارستانی یاس (دانشگاه علوم پزشکی تهران)، خانه موزه چمن آرا (بتهوون) و آلماجین شعبه قائم مقام و همچنین پیتزا ادبرت، بیمارستان تهران، نگارخانه شیرین، رستوران سنتی آلاک و کافه نون و الف قرار گرفته است.

درباره فروشگاه زنجیره ای جانبو تهران

فروشگاه زنجیره ای جانبو تهران در محله قائم مقام - سنائی شهر تهران، در قرار دارد. فروشگاه زنجیره ای جانبو تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله قائم مقام - سنائی است. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، شیرین عسل، دفتر مرکزی جانبو و فروشگاه سراسری سورنا هستند.

چطور به فروشگاه زنجیره ای جانبو تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای جانبو تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میرعماد قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه زنجیره ای جانبو تهران ایستگاه مترو هفت تير نیز قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه زنجیره ای جانبو تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه زنجیره ای جانبو تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سارا (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 08 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 شهریور ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای جانبو ندارد.
location استان تهران، تهران، میرزای شیرازی، نهم، میدان سنایی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo