info
عکس داروخانه سهیلا برزگر صفری
category

داروخانه سهیلا برزگر صفری محله دیلمان، ری

درباره‌ی داروخانه سهیلا برزگر صفری

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

داروخانه سهیلا برزگر صفری (داروخانه) در محله دیلمان ری و خیابان گلها واقع شده است. این مکان یکی از هشت داروخانه در محله دیلمان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ صدوق و همچنین سالن زیبایی شایسته نو، کترینگ سرخ پوست، دفتر خدمات الکترونیک قضایی شهر ری امیری پور کد 1402301169، دی کلینیک شهید سلیمانی تامین اجتماعی و فلافل دوکوهه قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه سهیلا برزگر صفری

برای رفتن به داروخانه سهیلا برزگر صفری باید به شهر ری، محله دیلمان بروید. آدرس دقیق این داروخانه، استان تهران، ری، امام حسین، گلها است.

داروخانه سهیلا برزگر صفری یکی از داروخانه‌های خوب محله دیلمان است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های درمانگاه شبانه روزی حضرت علی اصغر (ع)، سونوگرافی و رادیولوژی مروارید ری، درمانگاه شبانه روزی شهید نبوی و پلی کلینیک تخصصی فدائیان اسلام تامین اجتماعی مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. داروخانه، داروخانه عباس حکمی و داروخانه دکتر محسن جلالوند داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه سهیلا برزگر صفری برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس ارشاد در نزدیکی داروخانه سهیلا برزگر صفری قرار دارد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه سهیلا برزگر صفری را با شما به اشتراک گذاشته ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 14 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه سهیلا برزگر صفری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 14 تیر ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه سهیلا برزگر صفری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه سهیلا برزگر صفری ندارد.
location استان تهران، ری، امام حسین، گلها
ثبت نظر و تصویر
neshan logo