info
عکس چراغ راهنمایی و رانندگی
category

چراغ راهنمایی و رانندگی محله آرژانتین - ساعی، تهران

پلیس راهنمایی و رانندگی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی چراغ راهنمایی و رانندگی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

چراغ راهنمایی و رانندگی (پلیس راهنمایی و رانندگی) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان بهشتی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تهران کلینیک و مرکز خرید ستاره و همچنین نت برگ، شهر کتاب بهشتی، کافه موتزارت، بیمارستان آسیا و داروخانه شبانه روزی دکتر صفری امین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو میرزای شیرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیک مسلم (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 05 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی چراغ راهنمایی و رانندگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 05 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد چراغ راهنمایی و رانندگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه چراغ راهنمایی و رانندگی ندارد.
location استان تهران، تهران، بهشتی، تقاطع قائم مقام فراهانی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo