info
عکس کافه موتزارت
category

کافه موتزارت محله آرژانتین - ساعی، تهران

درباره‌ی کافه موتزارت

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

کافه موتزارت (کافی‌شاپ) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان بهشتی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از بیست و نه کافی‌شاپ در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تهران کلینیک و مرکز خرید ستاره و همچنین سینما آزادی، نت برگ، شهر کتاب بهشتی، کارگزاری بانک سپه و کارگزاری بانک سپه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو میرزای شیرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه موتزارت تهران

آدرس کافی شاپ کافه موتزارت تهران، شهر تهران محله آرژانتین - ساعی است. اگر به دنبال آدرس دقیق این کافی شاپ هستید، به استان تهران، تهران، بهشتی، بین ایزد و میرزای شیرازی بروید. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد کافی شاپ کافه موتزارت تهران، با شماره تلفن آن 02142771717 تماس بگیرید. اگر می‌خواهید با فضای کافی شاپ کافه موتزارت تهران بیشتر آشنا شوید و منوی آن را ببینید، سری به وب‌سایت آن instagram.com بزنید.

کافی شاپ کافه موتزارت تهران یکی از کافی شاپ‌های محبوب محله آرژانتین - ساعی است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی شاپ کافه موتزارت تهران برویم؟

خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس سوم در نزدیکی کافی شاپ کافه موتزارت تهران قرار دارد. اگر بخواهید از طریق مترو به این مکان بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو میرزای شیرازی پیاده شوید. شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه موتزارت تهران را از طریق اپلیکیشن نشان پیدا کنید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. از جمله اطلاعاتی که در اپلیکیشن نشان می‌توانید ببینید، آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

در ادامه شما می‌توانید تصاویری از کافی شاپ کافه موتزارت تهران به همراه نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به آن را مشاهده کنید. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط موسی زاده (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 11 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه موتزارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 11 بهمن ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کافه موتزارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه موتزارت ندارد.
location استان تهران، تهران، بهشتی، بین ایزد و میرزای شیرازی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری کافه موتزارت

شنبه 09:00 تا 23:00
یک‌شنبه 09:00 تا 23:00
دوشنبه 09:00 تا 23:00
سه‌شنبه 09:00 تا 23:00
چهارشنبه 09:00 تا 23:00
پنج‌شنبه 09:00 تا 23:00
جمعه 09:00 تا 23:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo