info
عکس مکانیکی مهدی
category

مکانیکی مهدی محله جوادیه - فرهنگ سرا، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مکانیکی مهدی

مکانیکی مهدی (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران و خیابان اکبری واقع شده است. این مکان یکی از چهل و هفت تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دیزی سرای گلبرگ، صافکاری PDR پرشین شاهرخ، موزاییک سازی نظرپور، کافی نت صدرا و فروشگاه آسام کالا قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده مکانیکی مهدی واقع شده‌اند:

 • تویوتاطباطبایی
  دماوند
 • تعمیرگاه موسی
  بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، یکم، بین بهشت و امیر
 • چراغ اسپرت اتومبیل
  زین الدین، طالقانی، قدس، بین صفوی و عروجی
 • جوش آرگون برریا
  احسان، احسان (گرمابدری)، بین بهشت و امیر
 • اتوتیونینگ کاورلند
  زین الدین، سلطانی، زفرقندی (196 شرقی)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مکانیکی مهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مکانیکی مهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مکانیکی مهدی ندارد.
  neshan logo