info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی محله جوادیه - فرهنگ سرا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی (ایستگاه اتوبوس) در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران و بلوار زهدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه لوازم آشپزخانه مدرن و همچنین مرکز طب سنتی دکتر یعقوبی، درمانگاه به بخش، فروشگاه علی آدیداس، باشگاه فرهنگی وزشی پناهی و فروشگاه دوچرخه شرق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی تهران است که در محله جوادیه - فرهنگ سرا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، یکم، بین مرتضوی و ملکی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، یکم، بین مرتضوی و ملکی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo