info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان رهبر
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان رهبر محله خاک سفید - گلشن، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان رهبر

ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان رهبر (ایستگاه اتوبوس) در محله خاک سفید - گلشن تهران و خیابان زهدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله خاک سفید - گلشن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شاسی کشی آراسته و همچنین میدان رهبر، میکرون سرویس، موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی، مدرسه دولتی منصور نفر و مسجد باب الحوائج (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان رهبر تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان رهبر تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله خاک سفید - گلشن پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، یکم بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان رهبر تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان رهبر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه میدان رهبر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درب جنوبی دانشگاه
  زین الدین، بلوار شهید عبدالرضا، بین لاله و احسان
 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی
  زین الدین، دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی
  زین الدین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان رهبر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان رهبر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان رهبر ندارد.
  neshan logo