info
عکس تالار پذیرایی خلیج فارس
category

تالار پذیرایی خلیج فارس محله تهرانپارس غربی، تهران

درباره‌ی تالار پذیرایی خلیج فارس

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

تالار پذیرایی خلیج فارس (تالار پذیرایی) در محله تهرانپارس غربی تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این تالار یکی از یازده تالار پذیرایی در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پارسیان و همچنین کلینیک دامپزشکی جم، رستوران سنتی عمارت، طباخی بره کوچولو، سالن زیبایی گل رز و کافه ژیوا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این تالار به ایستگاه مترو تهرانپارس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط selena (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تالار پذیرایی خلیج فارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تالار پذیرایی خلیج فارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تالار پذیرایی خلیج فارس ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo