info
عکس پوشاک شیک و پیک
category

پوشاک شیک و پیک اصفهان

درباره‌ی پوشاک شیک و پیک

پوشاک شیک و پیک (فروشگاه لباس) در اصفهان و خیابان کوثر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نور(شهرک کوثر) و همچنین مسجد امام حسن مجتبی (ع)، آکادمی بانوی هنر (شعبه شهرک کوثر)، دبیرستان دخترانه عدل، خرازی و پارک آموزش ترافیک کوثر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه پوشاک شیک و پیک اصفهان

آدرس فروشگاه پوشاک شیک و پیک اصفهان، شهر اصفهان، محله شهرک کوثر و است. فروشگاه پوشاک شیک و پیک اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک کوثر به شمار می‌رود. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند پوشاک محسن، پوشاک ست و پوشاک مارکا قرار دارند.

چطور به فروشگاه پوشاک شیک و پیک اصفهان برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک شیک و پیک اصفهان از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مسجد قدس قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه پوشاک شیک و پیک اصفهان ایستگاه مترو قدس نیز می‌باشد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه پوشاک شیک و پیک اصفهان رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه پوشاک شیک و پیک اصفهان تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک شیک و پیک واقع شده‌اند:

 • پوشاک محسن
  شهدای عاشق آباد، بعد از وصال
 • پوشاک ست
  پاسداران، بعد از بهارستان
 • پوشاک مارکا
  (5.0)
  شهدای عاشق آباد
 • پوشاک 10 هزار تومانی ارغوان
  (5.0)
  شهدای عاشق آباد، مینو، مالک اشتر (1)، ابوذر
 • فروشگاه لباس یاسین
  (5.0)
  شهدای عاشق آباد، 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رحمان ذوالفقاری (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک شیک و پیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک شیک و پیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک شیک و پیک ندارد.
  neshan logo