info
عکس سوپر آسیا
category

سوپر آسیا محله نصرت، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر آسیا

سوپر آسیا (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله نصرت تهران و خیابان دعوتی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و هشت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و خرید طلایی و همچنین کلینیک ویژه فوق تخصصی اساتید دانشگاه علوم پزشکی، کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مرکز طبی کودکان، کنسول کلینیک، مطب دکتر مهرداد صالحی فوق تخصص جراحی قلب و عروق و ارایشگاه نایس من قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر آسیا واقع شده‌اند:

 • یاران دریان دیلمان
  جمهوری اسلامی، نوفَلاح، دیلمان، بین سوم و دوم
 • سوپر مارکت شاهین
  کارگر جنوبی، کاج، بین جمالزاده و یکم
 • سوپرمارکت آنا
  توحید، شادمان
 • سوپر مارکت ایلیا
  جمهوری اسلامی، اسکندری جنوبی، بین ناصری و سهیلی
 • سوپر مارکت بهار
  آزادی، شهدای منا، بین برادران احمدی و اردبیل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سید امین (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر آسیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر آسیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر آسیا ندارد.
  neshan logo