info
عکس تعمیرگاه هنگام
category

تعمیرگاه هنگام محله نارمک، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعمیرگاه هنگام

تعمیرگاه هنگام (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله نارمک تهران و خیابان سلیمانی، هنگام واقع شده است. این مکان یکی از سی و هفت تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله نارمک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دیجی سفر و همچنین مرکز پستی منطقه 16، کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو رصد، ازمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی رصد، سپند خودرو و مرکز زبان‌های خارجی ایران-استرالیا قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده تعمیرگاه هنگام واقع شده‌اند:

 • اتو پرشین تعمیرگاه و اتو سرویس مهرپرور مرادی
  بزرگراه امام علی، طاهرخانی، نیروی دریایی، فنون
 • مکانیکی و جلوبندی
  بزرگراه شهید سلیمانی، مدائن
 • کلینیک تخصصی اتو پرشین
  بزرگراه امام علی، طاهرخانی، شهدای هفتم آذر، همسایگان
 • تعمیرگاه تخصصی EF7 دناروید
  هنگام، الزهرا، نیروی دریایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرگاه هنگام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرگاه هنگام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرگاه هنگام ندارد.
  neshan logo