info
عکس سینما ستارگان
category

سینما ستارگان محله دکتر حسابی، اراک

سالن و پردیس سینمایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سینما ستارگان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

سینما ستارگان (سالن و پردیس سینمایی) در محله دکتر حسابی اراک و خیابان ارشاد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند Dr. Kookhaei Office، موزه سلطان آباد و بازار تاریخی اراک و همچنین مرکز مشاوره و روانشناسی شاداب نوین، آموزشگاه زبان مروج، داروخانه شبانه روزی دکتر آذربانی، کلینیک دکتر کیمیا محمدی و کافه شکلات قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس سینما ستارگان اراک

برای رفتن به سینما ستارگان اراک باید به محله بافت تاریخی بروید. از مراکز فرهنگی تفریحی معروف محله بافت تاریخی، سینما ستارگان اراک است. گیم نت، گیم نت صبا و گیم نت آدرنالین از دیگر مراکز تفریحی و سرگرمی در محدوده این سینما هستند.

چطور به سینما ستارگان اراک برویم؟

اگر قصد دارید از وسایل حمل ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این سینما در نزدیکی ایستگاه اتوبوس هفت تیر قرار دارد. شما می توانید برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به سینما ستارگان اراک از اپلیکیشن مسیریاب نشان کمک بگیرید. نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر اتوبوس یا مترو به شما کمک می کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می گذارد. اگر شما هم سری به سینما ستارگان اراک زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید.
مکان‌های مشابه سینما ستارگان


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فازی (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سینما ستارگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سینما ستارگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سینما ستارگان ندارد.
location استان مرکزی، اراک، بلوار امام خمینی، حاج باشی، ارشاد
ثبت نظر و تصویر
neshan logo