info
عکس موسسه فرهنگی اندیشه ماهان
category

موسسه فرهنگی اندیشه ماهان محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

مرکز فرهنگی
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موسسه فرهنگی اندیشه ماهان

موسسه فرهنگی اندیشه ماهان (مرکز فرهنگی) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان سهروردی شمالی واقع شده است. این مرکز یکی از هشت مرکز فرهنگی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ کوروش و همچنین رستوران البرز، کافه کاما، گارانتی حامی خدمات رایانه و همراه پارت، آژانس دیجیتال مارکتینگ راتین و داروخانه صبا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو سهروردی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز فرهنگی که در محدوده موسسه فرهنگی اندیشه ماهان واقع شده‌اند:

 • خانه فرهنگ و هنر قاصدک
  شریعتی، زریر
 • انجمن صنفی ویراستاران
  بزرگراه شهید سلیمانی، قنبرزاده، قنبرزاده 10
 • انجمن معتادان گمنام
  سهروردی شمالی، مطهری
 • موسسه فیلم سازی مهتا تصویر
  سهروردی شمالی، کوروش
 • موسسه فرهنگی رسانه یار
  (5.0)
  شریعتی، متحیر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دادار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه فرهنگی اندیشه ماهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه فرهنگی اندیشه ماهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه فرهنگی اندیشه ماهان ندارد.
  neshan logo