info
عکس ایستگاه اتوبوس بهمن
category

ایستگاه اتوبوس بهمن محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهمن

ایستگاه اتوبوس بهمن (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و بلوار حسینی مزینانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ عباسیان و همچنین فست فود بوبوک، پویا واپایش پارسی، کافه رستوران دیدومک، باشگاه بیلیارد برتر و کبابی گلپایگانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهمن تهران

در شهر تهران، محله مشیریه ، ایستگاه اتوبوس بهمن تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین اسفند و بهمن می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهمن تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهمن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین چهارم و سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس مشیریه
  بزرگراه نجفی رستگار، هنرستان، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بزرگراه نجفی رستگار، هنرستان، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس دانش
  بزرگراه نجفی رستگار، سی متری مطلبی، سازمان آب، بوعلی شرقی، نرسیده به هشت متری سید الشهدا
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه اول سازمان آب
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب، بین تاجیک و مقیسه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهمن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهمن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهمن ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین اسفند و بهمن
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo