عکس رستوران جوجه ترافیک
مشاهده در نقشه نشان
category

رستوران جوجه ترافیک (محله جمالزاده، تهران)

کترینگ و آشپزخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آزادی، جمالزاده، بیوکی

موقعیت رستوران جوجه ترافیک در محله جمالزاده تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

رستوران جوجه ترافیک (کترینگ و آشپزخانه) در محله جمالزاده تهران و خیابان بیوکی واقع شده است. این مکان یکی از هفت کترینگ و آشپزخانه در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین آش و حلیم نیکو صفت، ایران تایپیست، سینما مرکزی، ساندویچ هایدا - شعبه میدان انقلاب و کافه کوخ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آزادی، جمالزاده، بیوکی

تلفن تماس: 02166564101


سایر آشپزخانه‌های که در محدوده رستوران جوجه ترافیک واقع شده‌اند:

 • غذای سنتی و مدرن مهربانو
  جمهوری اسلامی، دانشگاه
 • نخل
  انقلاب اسلامی، قدس، بین شفیعی و طالقانی
 • غذای خانگی باران
  جمهوری اسلامی، کریمی پور
 • تهیه غذای گلستان
  بزرگراه نواب صفوی، شکوفه، میرفارسی
 • تهیه غذا آقاجون
  جمهوری اسلامی، اسکندری جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ***SHAZDE*** (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران جوجه ترافیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  رستوران کترینگ آشپزخانه تحویل دلیوری غذا

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران جوجه ترافیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران جوجه ترافیک ندارد.
  neshan logo