عکس پایگاه امامزاده صالح (ع)
category

پایگاه امامزاده صالح (ع) (محله تجریش، تهران)

مرکز واکسیناسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شهرداری، گوگل

موقعیت پایگاه امامزاده صالح (ع) در محله تجریش تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه امامزاده صالح (ع) (مرکز واکسیناسیون) در محله تجریش تهران و خیابان شهرداری، گوگل واقع شده است. این مرکز یکی از سه پایگاه واکسیناسیون در محله تجریش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی فان تایم، بیماستان شهدای تجریش و مجتمع تجاری ارگ تجریش و همچنین حرم امامزاده صالح (ع)، کبابسرای شمرون، بازار تجریش، حلیم و آش سید مهدی و فست فود هیوا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو تجریش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر پایگاه امامزاده صالح (ع)


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شهرداری، گوگل

وب‌سایت رسمی: salamat.gov.ir


سایر مراکز واکسیناسیون که در محدوده پایگاه امامزاده صالح (ع) واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه امامزاده صالح (ع) تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پایگاه امامزاده صالح (ع)

 • avatar
  دادخواه (شهریار سطح ۶) جمعه 14 خرداد ماه 1400

  خیلی عالیه، داخل سحن واکسن میزنن،

  1
 • avatar
  sorena (شهریار سطح ۶) جمعه 12 فروردین ماه 1401

  مرکز فعلا جمع اوری شده است ، ولی از مراجعین محلی پرسیده شد، وبه گفته انها خوب بوده و هم برای محله وهم برای کسانی که به زیارت امام زاده صالح میامدن ، ، ومن از طرف پرسش شونده گان امتیاز خوب میدهم ،

 • avatar
  کاربر نشان شنبه 27 فروردین ماه 1401

  روند تزریق کند هستش

 • avatar
  POLIZEi (شهریار سطح ۶) جمعه 02 اردیبهشت ماه 1401

  خیلی جالب نیست

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه امامزاده صالح (ع) تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه امامزاده صالح (ع) تهران ندارد.