info
عکس خدمات خودرویی برتر
category

خدمات خودرویی برتر محله حکیمیه، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی

درباره‌ی خدمات خودرویی برتر

خدمات خودرویی برتر (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله حکیمیه تهران و خیابان اتحاد واقع شده است. این مکان یکی از 116 تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رودیوم و همچنین خدمات و فروش پرینتر سه بعدی آی‌ دیزاین، لیزر و برشکاری نظری، لوازم خانگی کن، گاز ال پی جی و صنایع وکیوم فرمینگ آرارات قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده خدمات خودرویی برتر واقع شده‌اند:

 • مکانیکی علی سیبیل
  بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، بین مسلم و یکم
 • خدمات برق اتومبیل شهر
  زین الدین، زهدی، مطهری
 • تعمیرگاه پارس
  بزرگراه شهید زین الدین، افق، ده متری پژم
 • خدمات تعمیرگاهی رحمانی
  بزرگراه شهید زین الدین، شهید نشوه، بین ده متری پژم و 15 متری نیلی
 • مکانیکی پرشین
  بزرگراه شهید زین الدین، شهید نشوه، بین نوروزی و 15 متری نیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خسته (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خدمات خودرویی برتر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خدمات خودرویی برتر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خدمات خودرویی برتر ندارد.
  neshan logo