info
عکس آبمیوه بستنی رضا
category

آبمیوه بستنی رضا (محله رضاشهر، مشهد)

بستنی و آبمیوه فروشی

درباره‌ی آبمیوه بستنی رضا

آبمیوه بستنی رضا (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله رضاشهر مشهد و بلوار پیروزی واقع شده است. این مکان یکی از چهار آبمیوه و بستنی در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قنادی جام عسل، داروخانه شبانه روزی دکتر عماد حقی، ایستگاه اتوبوس میدان کاوه (2079)، فروشگاه یگانه و هایپر مارکت تاراز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهید کاوه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده آبمیوه بستنی رضا واقع شده‌اند:

 • آبمیوه تاتلی
  (4.2)
  بلوار پیروزی، بین دعبل خزاعی و پیروزی 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بردیا ارشیا اریا (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آبمیوه بستنی رضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آبمیوه بستنی رضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آبمیوه بستنی رضا ندارد.
  neshan logo