عکس ایستگاه مترو نعمت آباد
این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.
category

ایستگاه مترو نعمت آباد (محله نعمت آباد، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی

موقعیت ایستگاه مترو نعمت آباد در محله نعمت آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه مترو نعمت آباد (ایستگاه مترو) در محله نعمت آباد تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و فروش خودرو آیت الله سعیدی و همچنین نمایندگی ایران خودرو نعمت آباد 5041، شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه لیفتراک، ورودی ایستگاه مترو نعمت آباد، پایانه نعمت آباد و تعمیرگاه سید مکانیک قرار گرفته است.


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 03 مهر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو نعمت آباد تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه مترو متروی قطار شهری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 03 مهر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو نعمت آباد تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو نعمت آباد تهران ندارد.