عکس پایگاه مرکز سلامت نعمت آباد
این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.
category

پایگاه مرکز سلامت نعمت آباد (محله نعمت آباد، تهران)

مرکز واکسیناسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سهیل، مهرآور2

موقعیت پایگاه مرکز سلامت نعمت آباد در محله نعمت آباد تهران را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه مرکز سلامت نعمت آباد (مرکز واکسیناسیون) در محله نعمت آباد تهران و خیابان مهرآور 2 واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و فروش خودرو آیت الله سعیدی و همچنین ورزشگاه شهید باکری، سرویس تک، هییت محبان ثامن الائمه، داروخانه دکتر حقیقی و سوپر گوشت غدیر قرار گرفته است.


سایر مراکز واکسیناسیون که در محدوده پایگاه مرکز سلامت نعمت آباد واقع شده‌اند:

 • پایگاه درمانگاه امام صادق (ع)
  (3.5)
  ورامینی، بهشتی، بین باغ صدری و سید احمد خمینی
 • پایگاه خودرویی شهید آیت الله سعیدی (بازار پونه)
  ورامینی، پونه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 15 مهر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مرکز سلامت نعمت آباد تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

  آخرین بروزرسانی: جمعه 15 مهر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مرکز سلامت نعمت آباد تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مرکز سلامت نعمت آباد تهران ندارد.