info
عکس ایستگاه اتوبوس فدک
category

ایستگاه اتوبوس فدک محله نعمت آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فدک

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس فدک (ایستگاه اتوبوس) در محله نعمت آباد تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله نعمت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه کودک سوگلی و بورس تجهیزات آرایشگاهی و همچنین تجهیزات آرایشگاهی تهران (گروه تولیدی حسینی)، تجهيزات آرايشگاهي بـازار مـركـزي تـهـران ، گروه توليدی حسینی، بازار مبل نعمت آباد ورودی غربی (اصلی) و فیزیوتراپی و طب سوزنی به‌روش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فدک تهران

ایستگاه اتوبوس فدک تهران در شهر تهران، محله نعمت آباد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس ورامینی، طالقانی، بین ارمغان و سبزینه می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فدک تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی سرویس حاج علی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فدک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فدک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فدک ندارد.
location استان تهران، تهران، ورامینی، طالقانی، بین ارمغان و سبزینه
ثبت نظر و تصویر
neshan logo