info
عکس ایستگاه اتوبوس کوه بریان
category

ایستگاه اتوبوس کوه بریان محله نعمت آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوه بریان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس کوه بریان (ایستگاه اتوبوس) در محله نعمت آباد تهران و خیابان کوه بریان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله نعمت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه کودک سوگلی و بورس تجهیزات آرایشگاهی و همچنین تشک ویولت، مبلمان جاسمین، تالار پذیرایی گل یاس، اداره راهنمایی و رانندگی منطقه 19 و تولیدی مانکن و رگال خدا طلب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوه بریان تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس کوه بریان تهران است که در محله نعمت آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه کاظمی، کوه بریان، بین البرز و نور می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوه بریان تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس اجلالی واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوه بریان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوه بریان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوه بریان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوه بریان ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه کاظمی، کوه بریان، بین البرز و نور
ثبت نظر و تصویر
neshan logo