info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی محله دهقان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی (ایستگاه اتوبوس) در محله دهقان تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله دهقان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و فروش تاکسی و همچنین مرکز مخابرات شهید نظری، مسجد امام حسن مجتبی (ع)، دبیرستان دخترانه زهره بنیانیان، درمانگاه امام حسن مجتبی (ع) و فست‌فود زرین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی تهران در شهر تهران، محله دهقان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مدنی، بین برزگران و ابراهیمی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید مدنی قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس شقایق کد۲۹۷ را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی ندارد.
location استان تهران، تهران، مدنی، بین برزگران و ابراهیمی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo