info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه هدی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه هدی محله شکوفه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه هدی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه هدی (ایستگاه اتوبوس) در محله شکوفه تهران و خیابان لقمان جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شکوفه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه زبان آتی ساز، مسجد امام زمان(عج)، رستوران میلاد، سوپر میوه بابازاده و خودپرداز بانک سامان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه هدی تهران

در شهر تهران، محله شکوفه ، ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه هدی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شقایق، لقمان جنوبی، بین رازی و دوازدهم است. ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه هدی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس حاج علی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه هدی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه هدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه هدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه هدی ندارد.
location استان تهران، تهران، بلوار شقایق، لقمان جنوبی، بین رازی و دوازدهم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo