info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا محله چهارباغ، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا (ایستگاه اتوبوس) در محله چهارباغ مشهد و خیابان ایت الله خزعلی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله چهارباغ مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودکان، موزه نادری و مجتمع تجاری و اقامتی امید و همچنین آرامگاه نادرشاه افشار، هتل نگین پاسارگاد، پاساژ فیروزه، فروشگاه زعفران سحرخیز و داروخانه دکتر محمدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا مشهد

در شهر مشهد، محله چهارباغ ، ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ایت الله خزعلی، بین مخابرات و آیت الله بهجت قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهدا قرار گرفته است. همچنین آژانس همافر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه شهدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حرم مطهر
  شهید اندرزگو، بین میدان بیت المقدس و اندرزگو 2
 • ایستگاه اتوبوس حرم مطهر
  شهید اندرزگو، بین اندرزگو 2 و 11
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا
  توحید، بین توحید 4 و میدان شهدا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا ندارد.
  neshan logo