info
عکس پایگاه تجمیعی دانشکده پیراپزشکی (دانشگاه شهید بهشتی)
category

پایگاه تجمیعی دانشکده پیراپزشکی (دانشگاه شهید بهشتی) محله امامزاده قاسم، تهران

مرکز واکسیناسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پایگاه تجمیعی دانشکده پیراپزشکی (دانشگاه شهید بهشتی)

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

پایگاه تجمیعی دانشکده پیراپزشکی (دانشگاه شهید بهشتی) (مرکز واکسیناسیون) در محله امامزاده قاسم تهران و خیابان پرتوی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیماستان شهدای تجریش و بازار تجریش و همچنین هایدا، ساندویچی خانلری، مدرسه اینورس، شهرداری منطقه 1 شهرستان شمیران و ایستگاه مترو تجریش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو تجریش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی شهریاری (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 01 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه تجمیعی دانشکده پیراپزشکی (دانشگاه شهید بهشتی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 01 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه تجمیعی دانشکده پیراپزشکی (دانشگاه شهید بهشتی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه تجمیعی دانشکده پیراپزشکی (دانشگاه شهید بهشتی) ندارد.
location استان تهران، تهران، باهنر، دربند، پرتوی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo