info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی
category

ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی محله شهرآرا - پاتریس، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرآرا - پاتریس تهران و خیابان پاتریس لومومبا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله شهرآرا - پاتریس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلینیک پرندگان سیمرغ، داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد، ادارات مرکزی بانک کشاورزی، دکتر مریم اصغری مقدم (متخصص داخلی) و تعمیر پرینتر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی تهران

ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرآرا - پاتریس قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه جلال آل احمد، پاتریس لومومبا، بین شادکار و گلسار می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهرک آزمایش است. آژانس نصر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اسنپ باشی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه جلال آل احمد، پاتریس لومومبا، بین شادکار و گلسار
ثبت نظر و تصویر
neshan logo