info
عکس ایستگاه مجازی
category

ایستگاه مجازی محله راه آهن، مشهد

درباره‌ی ایستگاه مجازی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه مجازی (ایستگاه اتوبوس) در محله راه آهن مشهد و آیت الله عبادی، بلوار شهید کامیاب واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله راه آهن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد حجت المهدی، دبیرستان متوسطه اول پژمان بختیاری، اتو گالری صنعتی، خدمات فني اتومبیل نیازی و گیم نت مسجدیها قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایستگاه مجازی مشهد

ایستگاه اتوبوس ایستگاه مجازی مشهد در شهر مشهد، محله راه آهن و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله عبادی، بلوار شهید کامیاب قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ایستگاه مجازی مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو راه آهن قرار گرفته است. آژانس همافر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مجازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مجازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مجازی ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، آیت الله عبادی، بلوار شهید کامیاب
ثبت نظر و تصویر
neshan logo