info
عکس آشپزخانه علی
category

آشپزخانه علی (محله رضاشهر، مشهد)

کترینگ و آشپزخانه
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آشپزخانه علی

آشپزخانه علی (کترینگ و آشپزخانه) در محله رضاشهر مشهد و بلوار پیروزی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از شش کترینگ و آشپزخانه در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود کندل، آموزشگاه رانندگی رانیران، حسینیه آل یاسین، اداره پست رضاشهر و رنگ و ابزار الکتریکی صداقت قرار گرفته است.
سایر آشپزخانه‌های که در محدوده آشپزخانه علی واقع شده‌اند:

 • کترینگ خاقان
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی
 • کترینگ و آشپزخانه خاتم
  (3.7)
  شهید کاوه 3 - ملک الشعرا
 • آشپزخانه سلطانی
  (4.3)
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 9 و 11
 • کترینگ و حلیم قائم
  (4.4)
  بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بین بزرگراه کلانتری و دعبل خزاعی2
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آبتین (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آشپزخانه علی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آشپزخانه علی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آشپزخانه علی ندارد.
  neshan logo