عکس ایستگاه اتوبوس حافظ
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس حافظ (محله فردوسی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، بین مرتضی و گلدوست

موقعیت ایستگاه اتوبوس حافظ در محله فردوسی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس حافظ (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی تهران و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نجمیه، موزه آبگینه و سفالینه های ایران (خانه قوام السلطنه) و بازار چارسو و همچنین پردیس سینمایی چارسو، رضا لقمه، پاساژ موبایل علاءالدین، ساندویچ باماهاس و تکنولایف قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حافظ

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس حافظ است که در محله فردوسی خیابان جمهوری اسلامی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در جمهوری اسلامی، بین مرتضی و گلدوست قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حافظ عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو تئاتر شهر قرار دارد. پیک موتوری توانا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس حافظ و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، بین مرتضی و گلدوست


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حافظ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش
  امام خمینی، سی تیر
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه ولیعصرعجل الله فرجه شریف
  ولیعصر، بین نکویی و انقلاب اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حافظ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حافظ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حافظ ندارد.
  neshan logo