info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه تخلیه محله شکوفه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه تخلیه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله شکوفه تهران و خیابان ارسطو واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شکوفه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه رانندگی پایتخت، مسجد امام حسین (ع)، پیتزا ایلیو، تعمیرگاه تخصصی زانتیا، تعمیر سیستم تعلیق باضمانت کاری و خودپرداز بانک سپه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه تخلیه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه تخلیه تهران، شهر تهران، محله شکوفه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شقایق، لقمان جنوبی، ارسطو، بین بلوار بخشنده و ششم می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه تخلیه تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس حاج علی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه تخلیه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه تخلیه ندارد.
location استان تهران، تهران، بلوار شقایق، لقمان جنوبی، ارسطو، بین بلوار بخشنده و ششم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo